Poradna radí tipy na články, které si stojí za to přečíst

31.01.2024

Dneska začneme z jiného soudku a doporučím Vám dva články. A proč jsou tak úžasné? Protože se věnují výživě psů, která je těchto chladných dnech velmi důležitá a podstatná. A navíc je to něco co může jíst vy i Váš pes. Tak co už víte? 

Ještě Vám napovím, že se jedná o uchovávání potravin, které jsou známe už od pradávna. Hmmm.. A možná, že už někteří vědí, že mluvím o Fermentaci neboli KVAŠENÍ :) 

První článek nejenom o přínosu fermentaci pro psy, ale také pěkně popsaný postup jak na to, a to hlavně pro ty, kteří by si to chtěli vyzkoušet. 

https://www.ecanis.cz/clanky/fermentace-zlepsuje-chut-zvysuje-stravitelnost-a-posiluje-imunitu-_1826.html?pid=95&fbclid=IwAR1po0CfKGzwWaw9pdF6mabfUjXvWokcx8wKOYWSVpLbnS6tk9tmM4EREqw

Druhý článek inspirovaný v zahraničí, který se na fermentaci dívá trochu jinak a hlavně vysvětluje důležitost rostlin pro psy a samozřejmě, že Vám dá daleko více informací, o kterých jste možná ještě ani neslyšeli.

https://www.dogsnaturallymagazine.com/fermented-veggies-why-dead-is-best/?fbclid=IwAR1po0CfKGzwWaw9pdF6mabfUjXvWokcx8wKOYWSVpLbnS6tk9tmM4EREqw